درباره ما

برکت در یک نگاه

شرکت گروه دارویی برکت (سهامی عام) با بیش از 20 شرکت تابعه در سال 1389 بر اساس تحلیل و آینده نگاری صنعت دارویی ایران و با هدف پاسخگویی به نیازهای جامعه، تحت عنوان «شرکت فناوری‌های نوین دارویی تدبیر» تاسیس گردید. این شرکت به عنوان یک مجموعه اقتصادی دانش‌محور ، رویکرد خویش را تمرکز بر فرآورده‌های سلامت انتخاب نموده است.

مبنای فعالیت شرکت ، حرکت در جهت تحقق چشم انداز ایران 1404 و هم‌راستایی با نقشه جامع علمی کشور در راستای مسئولیت اجتماعی و ارج گذاری به ارزشهای انسانی است.کمک به گسترش عدالت اجتماعی و افزایش امکان دسترسی محرومین به فرآورده های جدید سلامت از طریق تولید داروها با قیمت ارزانتر، از اهداف این مجموعه می باشد. جهت گیری کلان شرکت ، ورود به عرصه های نوین دارویی از جمله زیست فناوری(Biotechnology)، فناوری های دارورسانی(Drug delivery) از جمله نانوتکنولوژی، داروهای آهسته رهش و عرصه های جدید فناوری سلامت، توسعه صنعت سلولی-مولکولی از جمله سل تراپی ، ژن تراپی ، ایمنوتراپی و فناوری بافتی است.

حاکمیت شرکتی

شرکت گروه دارویی برکت با توجه به سیاست‌های کلان راهبردی و برنامه‌های توسعه‌ای خویش، با عنایت به تحلیل بازار دارویی ایران، منطقه و جهان و در راستای تحقق اهداف و ماموریتهای نظام جمهوری اسلامی ایران و همچنین پاسخگویی به نیازهای کشور و تحلیل استراتژیک صنعت دارویی و به منظور حصول اهداف فوق و دستیابی به افقی روشن در صنعت دارویی، به توسعه بخش دارو به عنوان یک استراتژی مهم توجه داشته و بدین جهت یکی از سیاست‌های اولویت دار مجموعه، ایجاد شهرک صنعتی دارویی برکت و جلب مشارکت سرمایه گذاران داخلی و خارجی و انتقال دانش به کشور و همچنین افزایش ظرفیت های ملی تولید دانش و تجاری‌سازی آن است .

این هلدینگ در مجموع با در اختیار داشتن بیش از 3500 نفر نیروی متخصص در حوزه سلامت توانسته است تا کنون گام های شایسته ای را در جهت توسعه صنعت دارویی کشور بردارد.

شرکت گروه دارویی برکت با شعار «سلامتی برکت است» ، با انجام اقدامات موثر در حوزه دارویی ، جهت دسترسی تمامی اقشار بالاخص اقشار کم درآمد و محروم به خدمات درمانی استاندارد با کیفیت و قیمت مناسب تلاش می نماید.

خوش آمدید!

به حساب خود در زیر وارد شوید

رمز عبور خود را بازیابی کنید

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را برای بازنشانی رمز عبور خود وارد کنید.

افزودن لیست پخش جدید